Kim jesteś i jak możemy Ci pomóc?

Chcesz wybudować dom, osiedle, szklarnię, basen lub inną, dowolną budowlę. Zależy Ci na tym, aby cały proces przebiegał sprawnie i na czas, żeby problemy rozwiązywały się same. Inwestujesz swoje pieniądze i wiesz, że niezbędne jest pilnowanie budżetu, dokumentacji i przepisów prawa.
Z nami możesz się czuć całkowicie bezpiecznie na każdym etapie współpracy.

Proces współpracy

01

Poznajemy Twoje potrzeby

Poznajemy Twoje plany, zamierzenia i cele, jaki musi spełnić inwestycja. 🏠 Omawiamy możliwości działki. 📋 Mamy też przygotowane pełnomocnictwa, aby Twoim imieniu występować o potrzebne dokumenty. Od tej pory papierologią martwimy się już tylko my. 😉

02

Powstaje koncepcja architektoniczna

Przygotowujemy pierwszą wersję koncepcji architektonicznej. 📕 Otrzymujesz wszystkie materiały, abyś mógł spokojnie zastanowić się, co Ci się podoba, co nie. Na podstawie Twoich opinii powstaje druga wersja. 📗 Przyjmujemy kolejne uwagi. Powstaje trzecia koncepcja, która z założenia powinna być ostateczną. 📘

03

Tworzymy projekt budowlany

Projekt budowlany pozwala realnie stworzyć daną inwestycję. 🏗 Co jest jego częścią? Przede wszystkim projekty branżowe: architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne, elektryczne, a także projekt zagospodarowania działki. 🛠 Podpowiadamy też, jak eksploatować budynek, żeby zaoszczędzić pieniądze. 💰 Składamy projekt do urzędu.

04

Przekazujemy Ci pozwolenie na budowę

Gwarantujemy wykonanie projektu tak, aby uzyskał pozwolenie na budowę. 👉 Dzięki naszemu doświadczeniu dokładnie wiemy, jak przygotować dany proces, tak abyś mógł szybko zacząć prace budowlane. 👩‍🏭 Jesteśmy do Twojej dyspozycji także na kolejnych etapach - nadzoru budowlanego, czy odbioru robót.