O nas

Projektujemy, nadzorujemy budowy oraz dbamy o istniejące budynki

Sprawy związane z pracami budowlanymi załatwiamy KOMPLEKSOWO

Działamy na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Przyjmujemy także zlecenia z całej Polski oraz zagranicy. Wyróżnia nas duże doświadczenie - firma działa od 1991 roku i potrafi zrealizować nawet najtrudniejszy projekt. Sprawy związane z pracami budowlanymi załatwiamy KOMPLEKSOWO.
W naszym zespole zatrudniamy specjalistów: architektów, konstruktorów, instalatorów i rzeczoznawcę budowlanego. Na stałe współpracujemy z doświadczonym elektrykiem, rzeczoznawcą ds. przeciwpożarowych i drogowcem. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naszymi klientami są zarówno inwestorzy prywatni, jak i deweloperzy. Projektujemy i nadzorujemy inwestycje dla przemysłu (hale, szklarnie). Chętnie współpracujemy z centrami logistycznymi. Naszym klientem jest np. IKEA, dla której robimy przeglądy okresowe centrum dystrybucyjnego w Jarostach.

Nasi specjaliści

Jerzy Jakubowski

architekt, tel. 48 693 800 663

Urszula Jakubowska

architekt, tel. 48 603 611 126

Agata Marszał

architekt

Agnieszka Jakubowska

instalotorka

Wiktor Jakubowski

konstruktor, tel. +48 693 800 662

Anna Rogut

architekt

Maciej Jakubowski

instalator

Oferta

Projektowanie indywidualne

Opracowujemy oryginalne projekty wszelkich obiektów mieszkaniowych, gospodarczych, inwentarskich i użyteczności publicznej.

Adaptacje projektów gotowych

Wprowadzamy zmiany w projektach budowlanych. Adaptujemy budynki do działek, zgodnie z planami zagospodarowania.

Kosztorysowanie i koncepcje budowalne

Oceniamy inwestycje pod kątem wydatków i zajmujemy się rzeczoznawstwem budowlanym.

Kierowanie budową i nadzory budowlane

Dbamy o proces powstawania budynku, a także sprawdzamy, czy budowy spełniają określone standardy.

Ekspertyzy i specyfikacje techniczne

Robimy okresowe przeglądy budynków, inwentaryzacje oraz oceniamy ich stan techniczny.

Specyfikacje i świadectwa energetyczne

Wykonujemy ekspertyzy po zakończeniu budów oraz wydajemy świadectwa związane z instalacjami.

Historia firmy

1991-2000

Po transformacji - epoka wzrostu

Firmę zakłada tuż po okresie transformacji w Polsce Jerzy Jakubowski. Zostaje inspektorem budowlanym w nowopowstającym budynku Telekomunikacji Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Potem przychodzą kolejne zlecenia związane z projektowaniem i kosztorysowaniem. Jerzy Jakubowski pracuje głównie jako kierownik / koordynator budów m.in. w Zelowie, Rawie Mazowieckiej, Włoszczowej oraz Lipsku (Niemcy).

2000-2003

W kierunku stolicy i rozwoju firmy

Jerzy Jakubowski rozpoczyna pracę w Warszawie i okolicach (Serock). Pod jego kierownictwem powstaje szereg ursynowskich budynków m.in. osiedla mieszkaniowe na ulicy Belgradzkiej, Puławskiej, czy osiedle Migdałowa. W 2000 roku do firmy dołącza Urszula Jakubowska, która przenosi akcent w stronę projektowania. Silną stroną JAKBUDU nadal pozostaje kierowanie i nadzorowanie procesów budowlanych.

2003-2004

Nowy początek - powiększanie zespołu

Z biura urządzonego w pokoju gościnnym firma przenosi się do zaadaptowanej sutereny przy Migdałowej 35. Do zespołu dołącza pierwszy pracownik spoza rodzinnego, do tej pory, kręgu. Dwa pokoje biurowe i kącik kanapowy do rozmów z klientami - to skromny, nowy początek rozwoju firmy, która stanie się jedną z wiodących firm w branży budowlanej w powiecie piotrkowskim.

2004-2019

Ku przyszłości!

W 2004 roku firma rozrasta się i przenosi się na ulicę Migdałową 5, gdzie można nas znaleźć również teraz. Do zespołu dołącza m.in. architektka, Anna Rogut, która pracuje w JAKBUDZIE do dziś. Zespół powiększa się - pojawiają się inni architekci, konstruktorzy, instalatorzy. W tej chwili, oprócz dyrekcji, w JAKBUDZIE zatrudnionych jest na umowę o pracę sześciu pracowników. Zależy nam na wysokim standardzie pracy. Naszą codziennością są zlecenia od klientów, ale także ciągłe kształcenie oraz działalność edukacyjna dla dzieci ("Archi-przygody").